Masz problem z kominem? Zadaj pytanie doradcy technicznemu z firmy Perfect systemy kominowe
Firma Perfect - nowoczesny producent systemów kominowych buduje unikatowe relacje z klientami dzieląc się wiedzą i doświadczeniem. Swoim klientom zapewnia najwyższe standardy serwisu. W tym celu na stronie internetowej www.SystemyKominowePerfect.pl został uruchomiony dział "porady techniczne".
2015-08-18, 07:30

Jednym z założeń firmy Perfect, nowoczesnego producenta systemów kominowych, jest budowa unikatowych relacji z klientami oraz przekazywanie swojej wiedzy i doświadczenia z zakresu techniki kominowej. Aby zapewnić klientom najwyższe standardy serwisu, firma Perfect na swojej stronie internetowej uruchomiła dział "porady techniczne".

"Chcemy, aby była to platforma wymiany informacji, aktywnej komunikacji i dystrybucji wiedzy z zakresu techniki kominowej. W dziale tym będą zawarte także praktyczne informacje odnośnie prawidłowego użytkowania i bieżącej konserwacji przewodów kominowych. Zachęcamy Państwa do zadawania pytań, na które nasi doradcy techniczni będą odpowiadać. Uruchamiając dział porad realizujemy postulaty naszych klientów abyśmy dzielili się naszą specjalistyczną wiedzą na ogólnodostępnym forum" - mówi Robert Wlaźlak właściciel marki Perfect systemy kominowe.

Firma Perfect realizuje tym samym cel zajęcia pozycji partnera pierwszego wyboru dla firm handlowych, wykonawczych i klientów indywidualnych. Realizacja tego celu odbywa się poprzez zapewnienie produktów w najwyższej klasie jakości i bezpieczeństwa. Jednym z priorytetów firmy jest zapewnienie najwyższego poziomu satysfakcji klientów poprzez poszukiwanie nowych rozwiązań i stałe podnoszenie kompetencji.

Zadawać pytania można za pomocą poczty elektronicznej - biuro@systemykominoweperfect.pl.

KONTAKT / AUTOR
Łukasz Maćkowiak
prezes
Nowabud OSB sp. z o.o.
502-359-314
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy